بانو …

بانوی شهر، قصه ما و شماست. ما نیز همانند شما بانوان همین شهریم.  بانوانی که با تجربیات، تخصص ها و سلایق متفاوت گرد هم آمده ایم تا تازه های شهر را با هم به اشتراک بگذاریم و سعی کنیم با آموختن ویا به اشتراک گذاشتن تجربیات ارزنده، توانمندی ها و حس سر زندگی را در وجودمان صد چندان کنیم.

از تجربیات و ایده های نو در آشپزی، تزئین و دکوراسیون خانه هایمان تا نکته های علمی در مورد مراقبت از پوست و زیبایی، شادابی و سلامتی. شاید بهانه ای باشد تا زمانی را فارغ از شلوغی ­ها و هیاهوی روزمرگی  زندگی، به خود و دلمان اختصاص دهیم و جذابیت، نشاط و شادابی خود را فارغ از هر شرایطی حفظ کنیم.

بانوی شهر قصه تک تک ماست، تمامی بانوان این شهر و بوم….

همه ما بانوانی که، هر روز برای ساختن زندگی بهتر و شیرین تر، آشیانه ای گرم تر و روزهایی سرشار از انرژی مثبت برای خود، خانواده و عزیزانمان قدم بر می داریم. بانوان کوشا و موفقی که پیشرفت و موفقیت را نه در پیروی کورکورانه از مد و عرف جامعه، بلکه در آگاه بودن، به روز بودن، انتخاب درست و توانمند ساختن روزافزون عزیزانشان معنا می کنند.

از این رو بانوی شهر راهنمایی است برای تمام بانوانی که می­ خواهند به بهترین ­های ممکن در وجود خود دست یابند و از این طریق علاوه بر تجربه­ ی زندگیی شاد، بتوانند احساس شادابی و روحیه ­ی سرزندگی را در وجود خود و عزیزانشان همواره زنده نگه دارند.