10 مدل شینیون فرانسوی ساده و شیک

written by ویدا نورمحمدیان 19 بهمن 1397
10 مدل شینیون فرانسوی ساده و شیک

شینیون فرانسوی از آن مدل جمع کردن موست که بخاطر ساده و کلاسیک بودن بسیار محبوبیت دارد. این مدل را هم می توانید برای میهمانی های رسمی درست کنید و هم برای دورهمی های دوستانه با لباس های اسپورت. از شینیون فرانسوی کلاسیک گرفته تا جمع کردن برای موهای کوتاه، بانوی شهر در این مطلب شما را با مدلهای مختلف این مدل مو آشنا می کند.

شینیون فرانسوی رسمی

شینیون فرانسوی - مد و زیبایی

این مدل مدرن و در عین حال رسمی است، مدلی ساده که شما می توانید به راحتی با یک پیراهن یقه باز ست کنید.

برای موهای کوتاه

شینیون فرانسوی - مد و زیبایی

معمولا شینیون کردن موهای کوتاه سخت تر است ، همچنین انتخاب مدل برای موی کوتاه نیز دشوارتر از موهای بلند است. این شینیون فرانسوی را به راحتی می توانید روی موهای کوتاه اعمال کنید و چهره ای جذاب داشته باشید.

شینیون فرانسوی کلاسیک

شینیون فرانسوی - مد و زیبایی

شاید بتوان این مدل را یکی از سنتی ترین و کلاسیک ترین مدل های جمع کردن دانست، مدلی که مو را در پشت سردرهم و نامنظم تر نشان می دهد اما در جلو سر بسیار مرتب و جذاب است. این مدل کمی پایین تر از مدل های دیگر قرار می گیرد و معمولا برای اینکه جذاب تر شود در یک سمت آن از گل یا گیره تزیینی استفاده می شود.

جمع بالای سر

شینیون فرانسوی - مد و زیبایی

برخلاف مدل های دیگر شینیون فرانسوی که به نظر می رسد پیچش مو به سمت پایین و روی گردن است، در این مدل مو به سمت بالا پیچیده شده است. این مدل شینیون فرانسوی نیز برای میهمانی های رسمی مناسب خواهد بود.

بستن با چتری های آزاد

شینیون فرانسوی - مد و زیبایی

در بسیاری از مدل های شینیون، مو به صورت کامل جمع می شود. اما اگر می خواهید جلوی موهایتان کمی آزاد باشد یا چتری بماند، این مدل شینیون فرانسوی را امتحان کنید. در این مدل که با ظرافت بیشتری نسبت به سایر مدل ها انجام می شود، مقداری از موهای جلوی سر آزاد مانده و پس از تکمیل کار در پشت سر، موهای جلو به سلیقه و اندازه دلخواه، فر شده یا صاف می ماند.

شینیون فرانسوی شلوغ

شینیون فرانسوی - مد و زیبایی

این مدل مو که کمی درهم و شلوغ تر از سایر مدل ها به نظر می رسد، یک مدل بی نقص و زیبا است به شرطی که روی موهای تازه شسته شده اعمال شود. پس از یک روز موها روغن طبیعی خود را بازگردانده و دیگر نمی توانید این مدل مو را آنطور که می خواهید درست کنید. باید به موهای تازه شسته شده کمی حجم دهید تا این مدل شینیون فرانسوی بهتر دیده شود. برای این کار بهتر است از اتوی مویی که شیارهای بسیار ریز دارد استفاده کنید.

شینیون فرانسوی بافته شده

شینیون فرانسوی - مد و زیبایی

این مدل بسیار جذاب و زیبا است و از جمله فرم هایی است که در بالای سر انجام می شود. موها داخل هم به زیبایی و ظرافت بافته شده و پشت گردن آزاد می ماند. مدلی کلاسیک که با اضافه کردن یک گیره سر تزیینی کوچک می تواند جذاب تر شود.

همراه با گل

شینیون فرانسوی - مد و زیبایی

این مدل زیبا که در پایین سر و بالای گردن بسته شده است بیشتر برای موهای بلند و ضخیم مناسب است. گل تزیینی روی سر آن را تکمیل می کند. این مدل مو به یک سمت تمایل دارد و قرار گرفن گل در سمتی که موی کمتری در آن قرار گرفته است، هارمونی خوبی ایجاد و به این مدل شینیون فرانسوی جذابیت بیشتری میبخشد.

شینیون نامتقارن

شینیون فرانسوی - مد و زیبایی

می خواهید مدل مویی متفاوت تر داشته باشید؟ این مدل که در پشت سر نامتقارن به نظر می رسد می تواند انتخاب خوبی باشد. یک مدل جذاب که هم به موهافرم می دهد هم باعث می شود پرحجم و پرتر به نظر برسد.

مدل پرنسس جنگجو

شینیون فرانسوی - مد و زیبایی

یک مدل دیگر که در آن مو آزاد و شلوغ است برای افرادی که نمی خواهند مدل موهایشان کسل کننده یا خیلی منظم باشد این مدل پیشنهاد می شود.

در نهایت بد نیست بدانید شینیون فرانسوی از جمله مدل هایی است که به راحتی روی مو انجام می شود و همیشه نیاز به آرایشگاه رفتن نیست. با آموزش یک مدل شینیون فرانسوی ساده می توانید موهایتان را خودتان شینیون کنید.

مطلب را به اشتراک بگذارید

مقالات مرتبط را بخوانید

بدون دیدگاه