10 روش برای یک آرایش سریع روزانه

written by بانوی شهر 9 دی 1395
۱۰ روش برای یک آرایش سریع روزانه

چرا باید آرایش کردن وقت گیر باشد؟ اگر زمان کافی برای دقت و انجام تمام مراحل زمان بر آرایشی ندارید اما در عین حال می خواهید خیلی سریع یک آرایش روزانه و جذاب داشته باشید ، این نکات می توانند برای شما مفید باشند.

1 ) پف زیر چشمانتان را پنهان کنید.

خواب کافی نداشته اید؟ نیازی نیست کسی این مساله را متوجه شود. با یک سایه روشن تر از پوستتان زیر چشمتان را بپوشانید و با استفاده از یک سایه تیره تر بین چشم و سایه روشنی که زدید را کمی تیره کنید تا چشمانتان بیدارتر و بدون پف دیده شود.

time-saving-makeup-hacks1-banooyeshahr

2 ) روی آرایش لب ها تمرکز کنید.

اگر فرصت کافی ندارید و با عجله می خواهید برای رفتن آماده شوید روی آرایش لبتان تمرکز کنید. به راحتی با یک برق لب یا یک رژ لب می توانید برقی به روی لبتان بیندازید و چهره تان را تغییر دهید. اگر لبتان را با یک مسواک کوچک کمی بسابید باعث می شود تا رژلبی که می زنید بیشتر روی لبتان بماند. از رنگی استفاده کنید که با رنگ پوستتان همخوان باشد.

time-saving-makeup-hacks2-banooyeshahr
3 ) خط چشم باریک بکشید.

خط چشمتان را باریک و روی مژه ها و داخل پلکتان بکشید. این مدل خط چشم به شما چهره ای طبیعی تر نسبت به کشیدن خط چشم ضخیم، پشت پلک می دهد، در عین حال با اینکه ممکن است خیلی مشهود نباشد اما نظمی به چهره تان خواهد داد.

آرایش سریع - مد و زیبایی

4 ) مژه هایتان را فر کنید.

اگر از ریمل استفاده نمی کنید، فرکردن و حالت دادن مژه هایتان با یک فرموژه خوب می تواند همان کار را برایتان انجام دهد. برای اینکه مژه هایتان حالتی ثابت بگیرد می توانید حین فرموژه کشیدن 3 ثانیه نیز آن را در معرض سشوار قرار دهید. دقت کنید که حرارت سشوار طوری نباشد که به چشمانتان آسیبی برساند.

time-saving-makeup-hacks4-banooyeshahr

5 ) لکه های روی پوستتان را پنهان کنید.

اگر چند لکه روی پوستتان دارید می توانید به جای اینکه کانسیلر یا کرم پودر به کل صورتتان بزنید با استفاده از یک براش روی لکه ها را مستقیما بپوشانید. توجه داشته باشید که این کار را نباید طوری انجام دهید که مشخص شود و باید بسیار کمرنگ انجام شود تا فقط لکه ها پوشیده شوند و در پوستتان تغییری ایجاد نشود.

time-saving-makeup-hacks5-banooyeshahr

6 ) اشتباهات آرایشی را پاک کنید.

time-saving-makeup-hacks6-banooyeshahr

اگر در حین رفتن و با عجله رژ لب زدید یا مداد در چشمانتان کشیدید و قسمتی از آن پخش شد با مقداری کانسیلر به آرامی این پخش شدگی را ترمیم کنید تا مرتب تر به نظر برسید.

7 ) فقط از کرم مرطوب کننده استفاده کنید.

می توانید از کرم ضد آفتاب یا مرطوب کننده رنگی استفاده کنید به جای اینکه روی کرمی که می زنید از یک پنکیک یا کرم پودر دیگر استفاده کنید. با این کار به پوستتان فرصت تنفس می دهید.

time-saving-makeup-hacks7-banooyeshahr

 

8 ) آرایش کمی برای لبتان در نظر بگیرید.

اگر طرفدار استفاده از رژ لب نیستید فقط کافیست از یک برق لب رنگی استفاده کنید حتی اگر رنگ روشن و خیلی کمرنگی داشته باشد. با این کار لبتان براق و صاف دیده می شود.

time-saving-makeup-hacks8-banooyeshahr

9 ) خط چشم بالدار بکشید.

اگر بخواهید آرایش چشم جذاب تر و متفاوت تری داشته باشید، خط چشم بالدار می تواند بسیار زیبا باشد، اما به شرطی که آن را درست بکشید. برای راحت تر کشیدن این نوع خط چشم می توانید از یک قاشق استفاده کنید. آن را به آرامی روی چشمتان قرار دهید و از آن برای مشخص کردن محدوده ای که باید با مداد بکشید استفاده کنید.

time-saving-makeup-hacks9-banooyeshahr

10 ) آرایش سریع دودی روی چشم  داشته باشید.

آرایش دودی چشم برای مبتدی ها بسیار دشوار خواهد بود. باید رنگ های مختلفی را  روی چشم بزنید تا جذاب و زیبا شود. برای اینکه این کار را بدون دردسر و سریع تر انجام دهید می توانید با استفاده از سایه چشم رنگ تیره قسمتی از بیرون پلکتان را خطی اریب بکشید و سپس با استفاده از براش یا هر وسیله آرایشی دیگری آن را به داخل محو کنید تا پشت چشمتان رنگی تیره بگیرد.

time-saving-makeup-hacks10-banooyeshahr

مطلب را به اشتراک بگذارید

مقالات مرتبط را بخوانید

بدون دیدگاه