بهترین عطر مردانه مخصوص بهار

written by هانیه زاهدی 4 فروردین 1399
عطر مردانه مخصوص بهار

عطر مردانه مخصوص بهار، معمولا یک رایحۀ میانی از عطر زمستانی و تابستانی بوده و بیشتر به سمت عطر تابستانی گرایش دارد. وقتی به بهار فکر می کنیم، آنچه در ذهنمان متبادر می شود، شکوفه های زیبای بهاری به همراه یک نسیم خنک و دلچسب و طراوت و تازگی طبیعت است.

همین ویژگی های فصل بهار، به نوعی در عطرهای مخصوص این فصل نیز نهفته شده و با استشمام رایحه های مست کننده آنها می توان سرزندگی و نشاط را حس کرد. شاید باورش کمی سخت باشد اما تاثیری که بوی عطر ما به روی اطرافیان باقی می گذارد، به اندازه نحوه لباس پوشیدن و استایلمان اهمیت دارد. قطعا خودتان نیز تجربه یادآوری خاطرات را با استشمام بوی عطر دارید. یعنی ممکن است بوی عطر فعلی شما، برای دیگران در آینده خاطره ساز باشد. پس در انتخاب عطرهای خود دقت کنید.

بانوی شهر در این مقاله فهرستی از بهترین عطر مردانه مخصوص بهار را برای شما فراهم کرده است.

معرفی خوشبوترین عطر مردانه مخصوص بهار

عطر مردانه مخصوص بهار بلو دو شنل (Bleu De Chanel)

عطر مردانه مخصوص بهار

عطری فوق العاده با رایحه ای گرم و تازه که می توانید آن را به نوعی به امضای خود تبدیل کنید. نُت های بکار رفته در این عطر عبارتند از: گل فلفل، مرکبات، نعناع، جوز هندی، وتیور، گریپ فروت، چوب سرو، لادن، یاس، نعناع هندی، زنجبیل و چوب صندل. این عطر می تواند یک هدیه مناسب برای کسی که دوستش دارید، باشد.

عطر مردانه تام فورد نرولی پورتوفینو (Tom Ford Neroli Portofino)

عطر مردانه مخصوص بهار

اگر عطری بسیار خوشبو و طبیعی با ماندگاری بالا می خواهید، این عطر مردانه مخصوص بهار از برند تام فورد می تواند انتخاب شما باشد. عطری خنک و تند که دارای رایحه ابتدایی نارنج، لیمو ترش، ترنج، اسطوخودوس، رزماری، نارنگی بوده که در نت های میانی به بهارنارنج، شکوفه پرتقال و یاس رسیده و به رایحه های سنبل ختایی و کهربا ختم می شود.

عطر مردانه پرادا لهوم (Prada l’Homme)

عطر مردانه مخصوص بهار

رایحه لوکس و مجلل این عطر در فصل بهار و روزهای گرم فوق العاده عمل می کند. این عطر شکیل و خوشبو با بوی تند و تلخ طرفداران زیادی داشته و مجذوب کننده است. آنچه از استشمام بوی آن حس می شود نت های بهار نارنج، فلفل، بنفشه، زنبق، شمعدانی، کهربا، سدر و نعناع هندی است.

عطر مردانه مخصوص بهار دیور ساوج (Dior Sauvage)

عطر مردانه مخصوص بهار

یک عطر سلطنتی با رایحه ای گرم و تند از برند دیور که با قدرت پخش بو و ماندگاری بالا در حال حاضر یکی از محبوب ترین عطرهای دنیاست. این عطر مردانه مخصوص فصل بهار دارای رایحه اولیه ترنج و فلفل، رایحه میانی اسطوخودوس، شمعدانی، فلفل صورتی، فلفل سیچوان، نعناع هندی و رایحه پایانی لابدانیوم، آمبروکسان و سدر می باشد.

عطر مردانه ورساچه دیلان بلو (Versace Dylan Blue)

عطر مردانه مخصوص بهار

عطری مردانه و شیک با رایحه ای خنک، تند و شیرین! نت های ابتدای آن عبارتند از ترنج، گریپ فروت، برگ انجیر و آب. نتهای میانی شامل برگ های بنفشه، فلفل سیاه، چوب پاپیروس، آمبروکس و نعناع هندی بوده و در انتها به نت های مشک، دانه تونکا، زعفران و رایحه های دودی می رسد.

عطر مردانه دولچه گابانا لایت بلو (Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense)

عطر مردانه مخصوص بهار

از دیگر عطرهای محبوب مردانه، می توان لایت بلوی خنک و تند از برند دولچه گابانا را نام برد. این عطر مردانه مخصوص فصل بهار بسیار انرژی بخش بوده و سرزندگی و شادابی را به همراه دارد. رایحه ابتدایی آن گریپ فروت و پرتقال می باشد، در میانه به نت های دریایی و سرو کوهی رسیده و در انتها به رایحه های مشک و عنبر ختم می شود.

عطر مردانه ژیوانشی جنتلمن (Givenchy Gentlemen)

عطر مردانه مخصوص بهار

یک عطر لوکس و مردانه با رایحه ای گرم، تلخ و چوبی! ترکیب رایحه های این عطر برای فصل بهار عالی بوده و ماندگاری بالا و پخش بوی مناسب از ویژگی های مثبت آن است. رایحه ابتدای آن شامل عسل، دارچین، ترنج، گل رز، لیمو و ترخون بوده، در میانه به نت های نعناع هندی، ریشه زنبق زرد، گل یاس و سدر رسیده و با نت های پایه چرم، عنبر، نعناع هندی، مشک، گلسنگ، وانیل به پایان می رسد.

مطلب را به اشتراک بگذارید

مقالات مرتبط را بخوانید

بدون دیدگاه