نحوه درست استفاده از کرم پودر

written by بانوی شهر 12 بهمن 1396
نحوه درست استفاده از کرم پودر

اولین مرحله در آرایش صورت، یکدست کردن پوست و پوشاندن لکه ها و جوش های صورت با استفاده از کرم پودر مناسب است. اگر به درستی از این محصول آرایشی استفاده شود، به راحتی عیوب صورت شما را برطرف کرده و به پوست شما شادابی و طراوت می بخشد. بانوی شهر روش ساده و صحیح استفاده از کرم پودر را به شما آموزش می دهد.

پاک کردن و مرطوب کردن

استفاده از کرم پودر - آرایش صورت

 با تمیز کردن و مرطوب کردن صورت شروع کنید. صورت را خوب بشویید و با کرم مرطوب کننده مناسب پوست آن راچرب کنید. از پرایمر به عنوان پایه استفاده کنید. پرایمر کمک می کند که آرایش شما به مدت طولانی ثابت بماند.

استفاده از کانسیلر

استفاده از کرم پودر - آرایش صورت

 استفاده از کانسیلر در مناطقی که نیاز به پوشش دارد مانند، اطراف دهان، زیر چشم و هر قسمتی از صورت که تیره رنگ است، پیشنهاد می شود. روی نقاط مورد نظر، کانسیلر را با پرایمر مخلوط کرده و خوب پخش کنید. مهم است که بدانید قبل از استفاده از کرم پودر، از پرایمر و کانسیلر استفاده کنید.

پوشش صورت با کرم پودر

استفاده از کرم پودر - آرایش صورت

کرم پودری متناسب با رنگ پوست خود انتخاب کنید و با استفاده از یک اسفنج آن را در سراسر صورت خود به صورت یکنواخت پخش کنید. مطمئن باشید، اسفنج شما تمیز است. این تکنیک باعث می شود که پوستی بی عیب و نقص داشته باشید.

یکنواخت کردن کرم پودر

استفاده از کرم پودر - آرایش صورت

اطمینان حاصل کنید که صورت و گردن خود را به صورت یکنواخت با کرم پودر پوشانده اید. حواستان باشد که صورت و گردنتان دورنگ نشود.

زیرسازی آرایش شما آماده هست. حالا می توانید چشمها را آرایش کنید، یا اگر می خواهید ساده تر باشید، با یک رژ خوشرنگ کار خود را تمام کنید.

استفاده از کرم پودر - آرایش صورت

نکته

  • حتما از کرم پودری متناسب با رنگ پوست خود استفاده کنید.
  • اگر پوست صورت شما از نوع خشک است، کرم پودر را فقط در ناحیه T صورت و زیر چشم استفاده کنید و از استفاده ی آن در نواحی خشک اجتناب کنید.
  • اگر پوست صورت شما چرب است، می توانید کرم پودر را در همه ی نواحی صورت مخصوصا قسمت های روغنی تر استفاده کنید.
مطلب را به اشتراک بگذارید

مقالات مرتبط را بخوانید

بدون دیدگاه