بهترین عطر زنانه مخصوص بهار

written by ویدا نورمحمدیان 25 اسفند 1398
عطر زنانه مخصوص بهار

عطر زنانه مخصوص بهار با رایحه های دلنشین و نُت های گل های بهاری، همزمان با شکوفه کردن درختان و نزدیک شدن به روزهای حیات طبیعت، انتظارمان را می کشد. وقت آن رسیده تا عطرهای سنگین خود را با رایحه های نرم، تازه و پر جنب و جوش جایگزین کرده و بوی دلپذیر گل ها را نفس بکشیم.

در این فصل همه چیز از آرایش بهاری گرفته تا عطرهای بهاری، ملایم، لطیف و مانند نسیم، سبک و رها هستند. هر ساله بین برندهای مطرح تولید کننده عطر، رقابت سختی از جهت معرفی عطرهای خود با رایحه های بی نظیر برقرار بوده که اغلب اوقات انتخاب از بین آنها واقعا دشوار است.

اگر می خواهید عطر مناسبی برای فصل بهار انتخاب کنید، در این مقاله همراه ما باشید. بانوی شهر فهرستی از بهترین عطر زنانه مخصوص بهار را برای شما تهیه کرده است.

معرفی بهترین عطر زنانه مخصوص بهار

عطر زنانه شنل کوکو مادمازل (Chanel Coco Mademoiselle)

عطر زنانه مخصوص بهار

اگر در روزهای بهار مناسبت، تاریخ مهم و یا رویداد خاصی پیش رو داشته و می خواهید با اعتماد به نفس کامل در آن حضور یابید، همراهی بهتر از عطر شنل کوکو مادمازل پیدا نمی کنید. آنچه از رایحه این عطر به مشام می رسد شامل برگاموت، نارنج، یاس، گل رز، نعناع، وتیور، مشک سفید و وانیل است.

بیشتر بخوانید:  بهترین عطرهای زنانه برای بهار 2018

عطر زنانه مارک جیکوبز دیزی (Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh)

عطر زنانه مخصوص بهار

با استشمام این عطر زنانه مخصوص بهار نُت های تمشک طبیعی، گریپ فروت، گلابی، گل رز وحشی، سدر و مشک را حس خواهید کرد. به راستی که بسیار دل انگیز بوده و سرخوشی را به همراه دارد.

عطر زنانه مخصوص بهار گوچی بلوم (Gucci Bloom)

عطر زنانه مخصوص بهار

این عطر بی نظیر با رایحه گل های سفید و گل یاس به طور کلی برای انتقال فصل ها و هر زمان که بخواهید عطری سبک و خوشبو را استفاده کنید، مناسب می باشد. گوچی بلوم تقریبا هر ساله جزء عطرهای پرفروش زنانه است.

عطر زنانه مخصوص بهار تیفانی اند کو (The Tiffany & Co)

عطر زنانه مخصوص بهار

یک عطر زنانه به معنای واقعی کلمه که با نُت های ليمو ترش، ترنج، پرتقال آغاز شده و در میانه به نُت های انگور سياه، به، گل رز و زنبق رسیده و به نُت های پایانی مشک و نعنای هندی ختم می شود. این عطر خنک یکی از بهترین انتخاب های عطر زنانه مخصوص بهار می تواند باشد.

عطر زنانه والنتینو دونا (Valentino Donna)

عطر زنانه مخصوص بهار

عطری ملایم، شیرین و اغوا کننده! اگر یکبار از آن استفاده کنید، تا مدتها به عطر ثابت شما تبدیل شده و چنانچه تصمیم دارید به کسی هدیه ای بدهید، یکی از بهترین انتخاب های شما خواهد بود. اولین رایحه ای که از آن به مشام می رسد، بوی نارنج بوده که بعد از آن به گل رز بلغاری و زنبق رسیده و با نُت های نعنای هندی، چرم و وانیل پایان می پذیرد.

عطر زنانه ورساچه برایت کریستال (Versace Bright Crystal)

عطر زنانه مخصوص بهار

ماندگاری بالا یکی از ویژگی های مثبت این عطر زنانه مخصوص بهار بوده که حس جوانی، شادابی و طراوت را در شما زنده می کند. آنچه از استشمام بوی این عطر حس می شود، رایحه میوه‌ یوزو، انار، گل صد تومانی، ماگنولیا، گل نیلوفر آبی، مشک، چوب ماهون و عنبر می باشد.

بیشتر بخوانید:  راهنمای انتخاب عطر مناسب برای سن و فصل های مختلف

عطر زنانه کلویی یا کلوهه نومِد (Chloe Nomade)

عطر زنانه مخصوص بهار

این عطر زنانه که به تازگی به مجموعه کلویی اضافه شده است، دارای رایحه ای فوق العاده بوده که پایه آن از عطر گل رز گرفته شده، در میانه به بوی مرکبات و در انتها به بوی بلوط می رسد. هر چه از مدت زمان مصرف این عطر بگذرد، بوی بهتری از آن استشمام می شود. گفته اند که این عطر مخصوص زنان آزادیخواه و ماجراجو است.

مطلب را به اشتراک بگذارید

مقالات مرتبط را بخوانید

بدون دیدگاه