چهره ای جذاب با آرایش بهاری 2020

written by هانیه زاهدی 15 اسفند 1398

آرایش بهاری 2020 بسیار خلاق و جسورانه ظاهر شده و می توان گفت کلیشه های معمول آرایش را پشت سر گذاشته است. در آرایش بهاری امسال می توان غوغای رنگ ها را به تماشا نشست؛ از سایه های رنگارنگ و نئونی گرفته تا خط چشم های رنگی و براق! وقت آن رسیده تا جرات به خرج داده و رنگین کمانی درخشان از رنگ ها را از پالت سایه خود بیرون بکشید. بله! شکستن کلیشه ها جرات می خواهد و آرایش بهاری 2020 این فرصت را در اختیار شما قرار داده است.

اگر می خواهید بهترین های آرایش بهاری امسال را ببنید، در این مقاله با بانوی شهر همراه باشید.

جشنواره رنگ ها در آرایش بهاری 2020

چهره براق آلوئه ورایی

پوست خود را مثل آلوئه ورا شفاف و درخشان کنید. برای این کار می توانید از براق کننده صورت روی پیشانی، گونه ها و چانه استفاده کرده و مقداری نیز برق لب بزنید.

چشم های تزئین شده

تعجب نکنید! چطور می توانید چهرۀ ستاره ای یا چشمان مرواریدی را دوست نداشته باشید؟ برای استفاده از آنها، چشم ها را بدون آرایش نگه داشته و به کمک مقداری برچسب مخصوص، مروارید و ستاره ها روی پلک یا مژه های خود قرار دهید.

سایه اسموکی درخشان و آرایش بهاری 2020

آرایش اسموکی چشم ها را که فراموش نکرده اید؟ در آرایش بهاری 2020 می توانید آن را به کمک یک سایۀ درخشان، براق و چشم نواز کنید.

سایه های درخشنده

استفاده از هر رنگ سایه درخشانی آزاد است. مهم این است که درخشندگی را به چشمان خود برگردانید. در این نوع آرایش، گیرایی و برق چشمان شما بسیار جذاب خواهد بود.

سایۀ آمبره یا تیره روشن

در آرایش بهاری امسال، مجاز هستید از هر طیف رنگی برای ایجاد سایه آمبره استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که شیب رنگها تا حدودی با هم تناسب داشته باشند.

سایۀ رنگی متناقض

اشاره کردیم که در آرایش بهاری 2020 با غوغای رنگدها مواجهید. استفاده از سایه های رنگی و در عین حال متناقض کار هر کسی نیست. برای این کار باید دو رنگی را انتخاب کنید که در چرخه رنگ روبروی یکدیگر قرار دارند.

سایۀ آبی پاستیلی و آرایش بهاری 2020

شاید این تنها آرایش چشمیست که به یک رنگ خاص اختصاص دارد و می تواند از جهت ارتباط آن با رنگ سال 2020، یعنی آبی کلاسیک باشد. به هر حال برای کسانیکه مایل به استفاده از سایه های رنگی نیستند، انتخاب خوبی است.

خط چشم شناور

شاید این مدل خط چشم را فقط در پوسترهای تبلیغاتی و یا مدلینگ هایی با لباس های مخصوص دیده باشید اما در آرایش بهاری 2020، خط چشم شناور جزء آرایش معمول چشم می باشد. در ابتدا گفتیم که باید برای آرایش بهاری امسال جسارت به خرج دهید.

خط چشم گربه ای

اگر عاشق خط چشم گربه ای هستید که خوشبحالتان! چون جزء ترندهای آرایش بهاری 2020 است. برای کشیدن خط چشم گربه ای هم می توانید از خط چشم مشکی استفاده کنید هم خط چشم رنگی!

خط چشم سفید و آرایش بهاری 2020

شرط می بندم که انتظار این را نداشتید! بله، خط چشم سفید! یک تجربه جالب و منحصر به فرد در آرایش بهاری امسال! می توان این خط چشم را به تنهایی یا همراه با سایه های نئونی و براق استفاده کرد.

خط چشم رنگی فلورسنت

در این مدل می توانید از خط چشم های رنگی فلورسنت استفاده کرده و خط چشم را کامل نکشید. یا مقداری از خط چشم را با یک رنگ و ادامه آن را با رنگ دیگر کامل کنید.

خط چشم رنگی دو طرفه

در آرایش بهاری 2020، با تنوع کشیدن خط چشم مواجهیم. در این سبک می توانید دو طیف رنگ انتخاب کرده و یکی را در پلک بالا و دیگری را در پلک پایین بکشید.

رژ لب شرابی

مطمئنا این رنگ رژ لب را فقط در آرایش پاییزی و زمستانی دیده اید اما در آرایش بهاری 2020 برای رژ لب خبری از رنگ هایی با تُناژ صورتی، هلویی، گلبهی و … نیست. فقط به یاد داشته باشید قبل از استفاده از رژ لب، ابتدا لب های خود را با لیپ بام هیدراته کنید.

رژ لب قرمز و آرایش بهاری 2020

اگر چه این رنگ رژ در همه فصل ها استفاده می شود اما بیشتر آن را در آرایش فصول سرد سال شاهد هستیم. در آرایش بهاری امسال می توانید بدون آنکه از لوازمِ آرایشِ دیگر استفاده کنید، تنها با یک رژ قرمز، زیبایی لبهایتان را به رخ بکشید.

مطلب را به اشتراک بگذارید

مقالات مرتبط را بخوانید

بدون دیدگاه