معرفی بهترین حجم دهنده لب

written by هانیه زاهدی 28 آذر 1397
معرفی بهترین حجم دهنده لب

حجیم سازی لب ها موضوع جدیدی نیست. تقریبا بیش از یک دهه است که علاقمندان به لب های توپُر و گوشتی، به دنبال راهی دائم و یا موقت برای افزایش حجم لب های خود هستند. جدا از روش های تزریق و جراحی لب، عده ای به دنبال روش های حجم دهنده لب طبیعی هستند و گروهی دیگر راهی ساده تر را انتخاب کرده و با محصولات آرایشی و یا به کار بردن تکنیک های آرایش، لب های خود را توپُر جلوه می دهند. اما استفاده از هر محصولی ولو کوتاه مدت و یا حتی چند ساعت، مناسب نیست.

رژ لب، محصول آرایشی است که به راحتی از طریق دهان می تواند وارد مجاری گوارشی شود، لذا اطمینان از کیفیت محصول بسیار ضروریست. زیباتر شدن نباید به قیمت از دست رفتن سلامتی تمام شود.

به همین دلیل بانوی شهر لیستی از بهترین حجم دهنده لب از معتبرترین برندهای آرایشی را برای شما فراهم کرده است.

بهترین برق لب های حجم دهنده لب

برق لب حجم دهنده دیور Dior Addict Lip Maximizer

برق لب حجم دهنده دیور

رنگ صورتی ملایمی دارد. در ابتدا ممکن است سوزش کمی روی لب ها ایجاد کند که در حدود یک دقیقه طول می کشد تا فروکش نماید. طعمی شبیه به برگ نعنای تند داشته و ماندگاری آن حدود چهار ساعت است. استفاده از آن تفاوت محسوسی روی لبها ایجاد می کند.

برق لب حجم دهنده اِستی لادر Estée Lauder Pure Color Envy Lip Volumizer in Clear

برق لب حجم دهنده اِستی لادر

این برق لب بدون طعم، پوشش مناسبی برای رژ لب های دیگر است که علاوه بر حجم دهندگی مناسب، سبب کاهش خشکی لب ها شده و از پوسته پوسته شدن آن جلوگیری می کند. به عبارت دیگر آبرسان بسیار خوبی محسوب شده و ماندگاری بالایی دارد.

برق لب حجم دهنده گِلَم گِلو Glamglow Plumprageous Gloss Lip Treatment

برق لب حجم دهنده گِلَم گِلو

طعم نعنایی این برق لب همراه با ماندگاری بالا و درخشش مناسب، می تواند انتخاب خوبی محسوب شود.

برق لب حجم دهنده گِرند لیپس Grande Lips Collagen Boosting Plumper

برق لب حجم دهنده گِرند لیپس

این برق لب با طعمی تند و سوزاننده، در ابتدا ممکن است تفاوت محسوسی به روی لب ها ایجاد نکند اما بعد از چند بار استفاده در طی یک روز، تفاوت در اندازه لب ها محسوس خواهد شد. ناگفته نماند که استفاده این محصول، با سوزش لب ها همراه است.

برق لب حجم دهنده توفیسد Too Faced Lip Injection Extreme

برق لب حجم دهنده توفیسد

محصول فوق با طعمی شیرین و شبیه انواع توت های خوشمزه، تاثیر فوری به روی لب ها دارد. زیرا که باعث افزایش خون رسانی به لب شده و سبب برجسته شدن آن می شود. در واقع اثری همانند ادویه جات تند دارد.

برق لب حجم دهنده ایو سنت لوران Yves Saint Laurent Vernis À Lèvres Plump Up Glossy Stain

برق لب حجم دهنده ایو سنت لوران

این برق لب کاور مناسبی برای رژ لب پایه می باشد. آبرسانی قوی است و لب های شما را مرطوب نگه می دارد. ماندگاری بالایی داشته و تاثیر فوری در افزایش حجم لب دارد.

برق لب حجم دهنده باکسِم Buxom Full-Bodied Lip Gloss

برق لب حجم دهنده باکسِم

باکسِم جز محصولات کلاسیک محسوب می شود. دارا بودن روغن جوجوبا و ترکیبات آبرسان قوی باعث شده تا به عنوان یک حجم دهنده اثرگذار مطرح شود. استفاده از آن باعث نرمی لب شده و تاثیر خوبی در افزایش حجم لب دارد.

به خاطر داشته باشید اگر سوزشی که توسط این برق لب ها ایجاد می شود، برای شما قابل تحمل نیست، ممکن است برایتان ضرر داشته باشد. پس بهتر است از آنها استفاده نکنید.
سعی کنید همیشه برای به حداقل رساندن عوارض محصولات آرایشی، از با کیفیت ترین و مرغوب ترین برند استفاده کنید.
هیچ چیز برابر با سلامتی شما نیست.

مطلب را به اشتراک بگذارید

مقالات مرتبط را بخوانید

بدون دیدگاه