شیک ترین مدل پالتوی زمستانی 2020

written by هانیه زاهدی 30 آبان 1399
مدل پالتوی زمستانی

در فصل زمستان طرفداران مد در جستجوی جدیدترین مدل پالتوی زمستانی بوده و کالکشن زمستانی برندهای مختلف را با وسواس خاصی بررسی می کنند. طراحان مد نیز سعی می کنند هر ساله با ارائه مدل های متنوع و گوناگون بر طبق ذائقه مشتریان خود، آنها را راضی نگه داشته و گرچه اغلب موفق به این کار می شوند اما گاهی نیز ناکام می مانند.

اگر چه بانوان مشکل پسند همواره شیک و خاص بودن پالتو را مد نظر قرار می دهند اما این تنها معیار انتخاب نیست؛ حتما باید طراحی و جنس آن نیز به گونه ای باشد تا مناسب فصل سرما بوده و گرمایش مناسبی داشته باشد.

بانوی شهر در این مقاله جدیدترین و شیک ترین مدل پالتوی زمستانی 2020 را برای شما فراهم کرده است.

خواندن مقاله آبی کلاسیک (Classic Blue)، رنگ سال ۲۰۲۰ را پیشنهاد می کنیم.

انواع مدل پالتوی زمستانی

پالتوی خز یا پالتوی پوست

شاید بتوان گفت یکی از جذابترین و گرانترین نوع پالتوهای زمستانی که به شدت مورد پسند خانم های شیک پوش می باشد، همین پالتوی پوست است. البته نقدهای زیادی به استفاده از این نوع پوشش وجود دارد اما با این حال طرفداران خود را داشته و هر ساله جز ترندهای پوشش زمستانی می باشد.

مدل پالتوی زمستانی

مدل پالتوی زمستانی

پالتوی پلنگی

پالتو پلنگی از دیگر مدل های محبوب پالتو زمستانی بوده که برای پوشیدن آن باید اصول خاصی را مد نظر قرار دارد. زیرا اگر هارمونی رنگ مناسبی میان این پالتو و دیگر اجزای پوشش برقرار نباشد، استایل نامناسبی را آفریده و در صورتیکه به درستی مورد استفاده قرار گیرد، چشم ها را خیره خواهد کرد.

مدل پالتوی زمستانی

مدل پالتوی زمستانی

پالتوی چهارخانه

جنس پشمی پالتوی تارتان Tartan گرمایش مناسبی برای فصل سرما داشته و از طرفی طراحی جذاب پارچه آن که ترکیبی از رنگ های قرمز، آبی تیره و سبز می باشد، این پالتو را جز ثابت کالکشن های زمستانی و پاییزی قرار داده است. نوع دیگر پالتوی چهارخانه از جنس پارچه پشمی دیگری به نام  Hounds tooth بوده که در ایران آن را به نام پیچازی می شناسیم و جز قدیمی ترین پارچه های تولید شده در دنیا بوده و محبوبیت زیادی دارد.

این پارچه سیاه و سفید ضخیم و گرم در گذشته فقط از پشم تولید میشد اما امروزه در جنس های مختلف به بازار عرضه می شود.مدل پالتوی زمستانی

مدل پالتوی زمستانی

مدل پالتوی زمستانی پر

در میان مدل پالتوی زمستانی، پالتوی پر نیز جایگاهش را پیدا کرده و طرفداران خود را دارد. برای پوشیدن این پالتو نیز باید به هامونی رنگ ها و ترکیب دیگر اجزای پوشش توجه شود تا استایل مناسبی به همراه داشته باشد.

مدل پالتوی زمستانی

پالتوی بادی

این مدل که اکثر مورد پسند دخترهای جوان است، در مدل ها و رنگ های متنوع به بازار عرضه می شود. از آنجا که طراحی آن بادی یا به اصطلاح پُفی است، برای خانم های لاغراندام مناسب می باشد.

مدل پالتوی زمستانی

مدل پالتوی زمستانی

مدل پالتوی زمستانی کلاسیک

شیک پوشی و وقار را می توان توامان در این مدل پالتوی زمستانی مشاهده کرد. بیشتر خانم هایی که طرفدار استایل ساده و در عین حال موقر هستند، پالتوی کلاسیک برایشان بهترین گزینه ممکن است.

مدل پالتوی زمستانی

پالتوی شنلی

در این مدل به دلیل نوع طراحی که دارد، پوشش راحتی به شمار آمده و برای خانم های میان سال و حتی سن بالا مناسب می باشد. البته مدل های متنوع آن به گونه ای است که بانوان در تمامی سنین می توانند از آن استفاده کنند.

مدل پالتوی زمستانی

مدل پالتوی زمستانی چرم

اصالت و قدمت پالتوی چرم جای بحث نداشته و همواره جز ثابت پوشش های عرضه شده در فصل سرما بوده و محبوبیت بسیاری دارد.

مدل پالتوی زمستانیمدل پالتوی زمستانی

مطلب را به اشتراک بگذارید

مقالات مرتبط را بخوانید

بدون دیدگاه