خانم سهیلا پیرمرادیان بانوی موفق در عرصه گردشگری

written by لاوین قریشی 22 دی 1397
خانم سهیلا پیرمرادیان بانوی موفق در عرصه گردشگری

تلاش هر روزه در کنار اعتماد به توانایی هایمان گامی مهم در دستیابی به اهداف است. برای رسیدن به اهداف، داشتن چشم انداز امری ضروری است اما آنچه که اهمیت دارد، قراردادن هدف های کوچک به مانند پله هایی است که ما را در مسیر پیش می برد.

زنان موفق همواره در حال چیدن اهداف، برنامه ریزی های دقیق، پیداکردن راه های رسیدن به خواسته هایشان هستند، برای آنها کار ناتمام هیچ معنایی ندارند زیرا معتقد به نظم، برنامه ریزی، تلاش، پشتکار، و… می باشند.

بانوان ایرانی چه در داخل و چه در خارج از ایران نمونه ای از شایستگی و توانمندی زن ایرانی هستند. برای مثال خانم ها فاطمه دانشور، انوشه انصاری ، زنده یاد مریم میرزاخانی  و… نمونه هایی از بانوان موفق در عرصه های مختلف می باشند.

شرح مختصری از زندگی شغلی خانم سهیلا پیر مرادیان

بانو سهیلا پیر مرادیان زاده شهر فرهنگ و هنر یعنی اصفهان است. ایشان پس از دریافت مدرک دیپلم توانستند در دانشگاه تهران در رشته ادبیات ایتالیایی فارغ التحصیل شوند، سپس در سال 1364 تصمیم گرفتند برای ادامه تحصیل در رشته مامایی به ایتالیا سفرکنند.

ایشان بعد از اتمام دوره مامایی به ایران برگشتند و در حرفه ای جدا از مامایی مشغول به فعالیت شدند. به واسطه تسلط بر زبان ایتالیایی در آژانس گردشگری آرش کمانگیر (پارس) به عنوان راهنمای گردشگری (تورلیدر) مشغول به فعالیت شدند، به دلیل آشنایی کامل با مناطق مختلف ایران، قدرت بیان و توانایی جذب گردشگران خانم پیرمرادیان توانستند در مدت زمان کوتاهی به پیشرفت چشم گیری دست یابند.

با درایت و قدرت ارتباط در جذب گردشگران و توریست های خارجی بخصوص از کشور ایتالیا توانستند به افزایش مسافران آژانس کمک کنند. فعالیت در آژانس گردشگری آرش کمانگیر گامی مهم برای آشنایی با علم بازاریابی و شروع فعالیت ایشان در این حوزه بود.

خانم سهیلا پیر مرادیان با کسب مهارت و تلاش های بی وقفه در طول مدت زمان فعالیت شان در آژانس گردشگری آرش کمانگیر سه بار از سوی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری بعنوان راهنمای گردشگری برتر انتخاب شدند. علاوه بر این ایشان در هم اندیشی جهانی ” آداب نوین میزبانی بین الملل” در سال 96 نیز به عنوان لیدر برتر انتخاب شدند.

سهیلا پیرمرادیان

بعد از سالها فعالیت و کسب تجربه و مهارت خانم پیرمرادیان از لیدر بودن به مدیریت آژانس گردشگری آرش کمانگیر (پارس) منصوب شدند.

خانم سهیلا پیر مرادیان توانستند در 9ماهه اول مدیریت خود در این آژانس با جذب بیش از 2000توریست و گردشگر خارجی رتبه اول کارآفرینی را در صنعت گردشگری به خود اختصاص دهند.

بانو پیرمرادیان در همکاری با هتل های مختلف سراسر کشور به آنها در تغییر مبلمان و دکوراسیون داخلی مطابق با استانداردها و سلایق جهانی کمک شایانی کردند.

بیشتر بخوانید:  معرفی زنان موفق و کارآفرین ایرانی

مدیریت آژانس گردشگری آرش کمانگیر (پارس) و شروع موفقیت های بزرگ

بعد از امضای برجام و لغو تحریم ها در سال 95، خانم پیر مرادیان با تلاش های بی وفقه برای معرفی ایران و زیبایی های کشورمان، و جذب توریست از کشورهای مختلف دنیا با آژانس های گردشگری زیادی از سراسر دنیا ارتباط برقرار کردند.

علاقه زیاد، تلاش های خستگی ناپذیر در عرصه گردشگری به عنوان مدیریت آژانس آرش کمانگیر (پارس) باعث شد ایشان در سال 2016 (1395) از بین 400 بانوی کارآفرین جز 30نفر اصلی انتخاب شوند و در نهایت تندیس کمیسیون برترین کارآفرین زن اتحادیه اروپا EBC*L را بدست آورند.

شاخص های مهمی همچون توجه به فرهنگ بومی، افزایش رشد در عرصه گردشگری  از مهمترین دلایل انتخاب خانم پیرمرادیان و شرکت ایشان از سوی اتحادیه اروپا برای دریافت “گواهی شایستگی مدیریت اروپا” بود.

EBC*L (گواهی شایستگی مدیریت اروپا) چیست؟

جشنواره EBC*L) European Business Competence License) با در نظر گرفتن شاخص‌هایی مثل کارآفرینی، نوآوری، مشتری‌مداری، رعایت محیط‌زیست و ارزش‌های انسانی در سال 2004 شروع به فعالیت نمود که براساس آن به شرکت هایی که استاندارهای لازم را برای حضور در بازارهای جهانی و بین المللی داشته باشند و یکسال از کسب این استاندارها گذشته باشد، گواهی شایستگی مدیریت اروپا ارائه می دهند.

خانم سهیلا پیرمرادیان بانوی موفق در عرصه گردشگری

بخشی از سخنان خانم پیر مرادیان در جشنواره EBC*L

بانوان ایران زمین از دیرباز با پیشینه فرهنگی شان در صنعت و هنر این مرزو بوم به شکل سنتی حضوری فعال داشتند، و با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه‌های مختلف و با هویت واقعی یک زن ایرانی پیشرفت چشمگیری داشته اند.

از دیدگاه بانو سهیلا پیر مرادیان در شخصیت ایشان شکست وجود ندارد. سالها تلاش در عرصه گردشگری، کسب تجربیات فراوان، عشق و علاقه زیاد به کارشان از عوامل مهم موفقیت ایشان است.

مطلب را به اشتراک بگذارید

مقالات مرتبط را بخوانید

1 دیدگاه

فاطمه پارسا 10 اردیبهشت 1399 - 11:10 ب.ظ

سلام..وقتتون بخیر..
ای کاش میشد با خانم پیرمرادیان ارتباط برقرار کرد..
ایا ایمیل یا راه ارتباطی دیگه ای را میشه در دسترس قرار بدید؟

Reply

بدون دیدگاه